אופטימיזציה

אופטימיזציית on page  -  פעולות קידום באתר עצמו

כדי שאתר אינטרנט יקודם באופן אורגני יש מגוון ענק של פרמטרים שיש לוודא את קיומם התקין באתר.

אופטימיזציה היא תהליך שיפור של האלמנטים השונים המרכיבים את אתר האינטרנט שלך לשם שיפור בקידומו האורגני.

על מנת להבין את מהות האופטימיזציה עלינו לפרק את האתר לחלקים, לנתח כל חלק וחלק , להסיק מסקנות ולתכנן את השיפור.

קיימים מספר חלקים עיקריים באתר האינטרנט אותם אנו בודקים ומבצעים להם אופטימיזציה:

אופטימיזציית קוד: אנו בודקים את קוד התכנות של האתר ( שנמצא בעצם "מאחורי הקלעים" )על מנת לוודא את המצאותם של מרכיבים חשובים מסויימים מחד ואת אי המצאותם של מרכיבים אחרים מאידך. ישנם אלמנטים שחייבים להיות קיימים ( או לפחות מומלץ מאוד שיהיו ) בכל אתר אינטרנט על מנת שיוכל להשיג תוצאות בקידום אורגני, וישנם מרכיבים אחרים אשר המצאותם יכול לפגוע במאמצי הקידום האורגני.

את מסקנות המחקר על קוד האתר נתרגם לפעולות לביצוע על מנת לשפר את יכולתו של האתר להתמודד בזירת הקידום.

אופטימיזציית מבנה: למבנה של האתר יש חשיבות גדולה ליכולת של האתר להיות מקודם בצורה אורגנית, קיומם של אלמנטים מסויימים בדפי האתר, המיקום שלהם על הדף או בין הדפים השונים, האופן בו התכנים נראים והיכן ועוד נושאים רבים מאוד הקשורים למבנה עליו האתר בנוי ישפיעו על מיקומו של האתר במנועי החיפוש. גוגל חרטה על דגלה את חווית המשתמש ומנוע החיפוש שלה סורק גם את המבנה של האתר ונותן לו ציון על פי  קריטריונים רבים הקשורים  ב"ארכיטקטורה" של אתר האינטרנט.

אנו ננתח את מבנה האתר לעומק, נבדוק מה תקין ומה נדרש לשפר, נבנה תכנית לשיפור ונלוה אתכם לאורך כל הדרך.

אופטימיזציית תוכן: לתכנים באתר האיטרנט שלכם יש חשיבות מכרעת על תוצאות האתר על פי המדדים של גוגל. בין מקדמי האתרים יש אימרה הטוענת ש"התוכן הוא המלך". תכנים איכותיים הממוקמים במקומות נכונים יכולים לעשות את ההבדל בין אתר מוביל ואתר "פחות" מוביל.

אבל ...  מהו תוכן איכותי? 

תוכן איכותי מותאם לתחום בו האתר עוסק, הוא מציג את האתר כמומחה בתחומו ומעניק לגולש פתרונות למידע אותו הוא מחפש.

על מנת לייצר תוכן איכותי יש לבצע מחקר מעמיק על מילות מפתח וביטויי חיפוש הרלוונטיים ביותר לתחום העיסוק ולקהל היעד של אתר האינטרנט שלך, יחד עם זאת התוכן אמור להכיל ביטויים בעלי "נפח חיפוש" מספיק גבוה כדי שיביא אליך הרבה לקוחות.

אנו נבצע עבורך מחקר מעמיק למילות חיפוש וביטויי מפתח ונבנה תכנית לשילובם באתר במיקומים הנכונים ובכמות הנכונה שיתרמו לדירוגו של האתר על ידי מנועי החיפוש. 

 אופטימיזציה לשיפור התאמה למנועי החיפוש!